10 motivačních citátů pro nastavení mindsetu vítěze

Být motivován a mít správně nastavený mindset je ještě důležitější než samotné cvičení nebo správné stravování, neboť bez toho nelze ani jednu z těchto věcí dělat pořádně a dosahovat svých stanovených cílů.


Vybrali jsme pro tebe 10 motivačních citátů od těch největších světových borců, které by tě zaručeně měli nakopnout.


Poznámka: Jedná se o volný a srozumitelný (nikoliv však doslovný) překlad citátů z originálů v anglickém jazyce, do češtiny.,,Neexistuje žádný tajný recept. Zvedám těžký váhy, pracuju tvrdě a snažím se být nejlepší."

- Ronnie Coleman, 8-násobný vítěz Mr.Olympia


Ronnie Coleman
,,Neboj se neúspěchu. Je to způsob, jak uspět."


- LeBron James, 3-násobný vítěz NBA,,Budou tam překážky. Budou tam lidi, kteří o tobě budou pochybovat. Budou tam chyby. Ale s tvrdou prací, vírou a důvěrou v sebe a své nejbližší, neexistují žádné limity."


- Michael Phelps, držitel 18 zlatých medailí z Olympijských her,,Tvůj zdravotní účet a tvůj bankovní účet, jsou to samé. Čím víc toho dáš, tím víc si z toho můžeš vzít. Cvičení je králem a výživa královnou. Společně máš království. “


- Jack LaLanne, kulturistaJack LaLanne
,,Každou střelou, kterou nevystřelíš, mineš na sto procent."


- Wayne Gretzky, 4-násobný vítěz Stanley Cupu,,Je těžké porazit člověka, který se nikdy nevzdává."


-Babe Ruth, legendární baseballový hráč,,Nemám nic společného s línými lidmi, kteří obviňují ostatní z jejich neúspěchu. Velké věci pocházejí z tvrdé práce a vytrvalosti. Žádné výmluvy."


- Kobe Bryant, 5-násobný vítěz NBA,,Pokud jsi schopen mezi sériemi napsat čitelnou zprávu na mobilu, pravděpodobně necvičíš dostatečně tvrdě."


- Dave Tate, kulturista a powerlifterDave Tate
,,Být stejný jako všichni ostatní je to nejhorší čím můžu být."


- Arnold Schwarzenegger, 7-násobný vítěz Mr.Olympia,,Chybí ti motivace ? Tak s tím ti nemůžu pomoci. To si musíš vyřešit sám."


- Stan Efferding, kulturista a powerlifterSouvisející příspěvky

Zobrazit vše