5 nejzajímavějších outdoor gymů světa

Dali jsme dohromady seznam těch nejzajímavějších venkovních posiloven z celého světa. Ačkoliv to aktuálně s cestováním není úplně dobré, můžete se alespoň inspirovat do budoucna a pomalu začít spřádat plány na dovolené na tyhle úžasná místa.


Pokud miluješ cvičení, tady si prostě alespoň jednou za život musíš zacvičit ! Tyhle místa nesmí chybět na bucket listu žádného milovníka cvičení.

Hydropark Outdoor Gym (Kyjev, Ukrajina)Tenhle venkovní gym je prostě bomba. V celém areálu u řeky Dněpr najdete pláže, atrakce a další věci, ale dominantou nepochybně zůstává tato stará posilovna s více než 200 stroji ! Jen si před začátkem cvičení raději zkontrolujte platnost očkování tetanu. Vstupné je zdarma.


Tulum Jungle Gym (Tulum, Mexiko)Tenhle naprosto unikátní gym najdeš přímo na pláži ve městě Tulum u Karibského moře. Veškeré vybavení je vyrobeno pouze ze dřeva ! Tenhle gym se za několik let fungování stal doslova ikonou a není vůbec vyloučené, že při jeho návštěvě potkáte hvězdy světové kulturistické scény, které jej velmi často navštěvují. Pokud vás tenhle gym zaujal, doporučujeme se kouknout na oficiální instagram @tulumjunglegym. Denní vstupné není úplně levné a vyjde na 25 dolarů, ale za ten zážitek rozhodně stojí.


Ipanema Beach Gym (Rio de Janeiro, Brazílie)Pokud se chystáte do Ria, tohle místo byste rozhodně neměli minout. Trénink v tomhle venkovním gymu přímo na pláži Ipanema je totiž doslova pohlazením po duši. Veškeré vybavení je starší, ošoupané, obyčejné a rozhodně nevoní novotou jako třeba v Tulumu, ale atmosféra pořádné bušírny je zde cítit na míle daleko. Vstupné je zdarma.


Muscle Beach (Kalifornie, USA)Naprostá ikona světového bodybuildingu, přesně to je Muscle Beach ve Venice. Pokud máte zájem vidět neskutečně vymakaná těla všude kolem sebe a nevadí Vám větší množství lidí, tohle místo prostě musíte navštívit. Dát si trénink v tomhle legendárním outdoor gymu je zkrátka jedna z věcí, kterou by si měl v životě splnit každý milovník cvičení. Vstup na den vyjde na 10 dolarů.


Lumpini Park Gym (Bangkok, Thajsko)Asiati na to sice většinou moc nevypadají, ale mnoho z nich Vám jejich tréninkem vytře zrak. Tenhle gym se nachází obklopen zelení a vzdálen od šíleného ruchu Bangkoku v klidné lokalitě parku Lumpini. Najdete zde především staré stroje a hrazdy, ale vše funguje jak má a vy se zde můžete před procházkou po tomhle crazy městě pořádně napumpovat. Vstupné je doslova za hubičku - 50 bahtů, což odpovídá asi 1,40 euro.Tak kam se vydáš ?

Související příspěvky

Zobrazit vše